Služby

Ošetření pleti

30, 60 a 90minutová ošetření Dermalogica nebo Medik8 na míru - pokaždé dokonale přizpůsobená  momentálnímu stavu a potřebám Vaší pleti


První ošetření pleti   90min                       2000 Kč

Pokud jste zde v salonu poprvé, rezervujte si právě toto ošetření. Komplexní 60minutové ošetření pleti  sestavené přesně na míru vaší pleti a 30minut vstupní konzultace, pleťové diagnostiky a poradenství k tomu.  


ProSkin30   30min                                      1000 Kč

Expresní ošetření pleti Dermalogica pro viditelné výsledky v co nejkratším čase. Zaměřuje se na nejakutnější problém pleti a je vynikající také jako příprava před společenskou událostí.


ProSkin60   60min                                      1500 Kč

Komplexní ošetření pleti Dermalogica ideální jako pravidelné ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti. Včetně přístrojového čištění pleti mikrodermabrazí a/nebo ultrazvukem a terapeutického využití vysokofrekvenční elektroporace a ozonizace a/nebo stimulačního ultrazvuku či s krátkou masáží pro vaše uvolnění a zklidnění mysli.


ProFirm   90min                                         2000 Kč

Aromaterapeutické ošetření Dermalogica, které využívá kombinace masážních technik zlepšujících pevnost a napětí pleti a produktů obnovujících texturu a doplňujících výživu. S jedinečnou perlivou maskou pro obnovu vašeho krku a dekoltu. Terapeutické využití přístrojů je v rozsahu ošetření ProSkin60.


Medik8   90min                                          2000 Kč

Je vám 40+ a kromě nejvyšší možné kvality péče si ráda užijete také příjemnou uvolňující masáž?  Zastavte čas a na vlnách tohoto vysoce relaxačního omlazujícího ošetření doplujte ke své revitalizované, zářivé a zpevněné pleti.  Terapeutické využití přístrojů během tohoto ošetření  je dokonale přizpůsobeno momentálnímu stavu a potřebám vaší pleti a navyšuje jeho účinek na maximum.Speciální ošetření pleti

intenzivní kůrová ošetření a chemické peelingy pokaždé, když Vaše pleť potřebuje něco navíc


Přístrojová mikrodermabraze   50min         1500 Kč

Intenzivní přístrojová mikrodermabraze v kvalitě Dermalogica vyhladí hrubý povrch vaší pleti, zjemní póry, vrásky a omezí výskyt hyperpigmentace. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní  anebo v kombinaci s chemickým peelingem.

Chemický peeling   60min                          1700 Kč

Efektivní řešení pro obnovu pleti, výsledky mohou být doslova neuvěřitelné. Plně přizpůsobitelný chemický peeling ProPowerPeel Dermalogica nebo SensitivePHA Medik8  pro maximální výsledky obohacený o aplikaci séra, masky a LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní  anebo v kombinaci s mikrodermabrazí.

ProBright   60min                                      2000 Kč

Pozorujete první známky stárnutí nebo je vaše pleť unavená a mdlá? Dopřejte jí intenzivní vzpruhu! Toto velice účinné ošetření Dermalogica s prvky chemického peelingu dodá vaší pleti energii díky vysoké dávce stabilního vitamínu C, rozjasní ji a sjednotí její tón a zpevní kontury vašeho obličeje. Absovovat ho můžete kdykoli zrovna potřebujete anebo pro maximální efekt jako kůru 3 ošetření v rozestupu 10-14 dní 

Oxyceutical Glow   80min                          2200 Kč

Vdechněte své pleti život intenzivním přístrojovým ošetřením zaměřeným na viditelné omlazení pleti. Systém Oxyceutical zlepšuje zásobování buněk kyslíkem, stimuluje syntézu kolagenu a kyseliny hyaluronové a podporuje regeneraci a detoxikaci pleti. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť, celoročně bez jakýchkoli omezení.

Medik8 Platinum   90min                           2500 Kč

Luxusní relaxační omlazující ošetření Medik8 vám zajistí revitalizovanou, zářivou a zpevněnou pleť. S platinovou maskou, která viditelně pozvedne, obnoví a zpevní. Ošetření je vhodné zejména pro ženy40+.


Doplňková péče k ošetření pleti

jen pár minut navíc k vašemu ošetření pleti pro dokonalý výsledek


Fotodynamická terapie(LED PDT)   15min     400 Kč

Přidejte si ke svému ošetření pleti intenzivní světelnou terapii s prokazatelnými biologickými účinky a vyřešte své problémy s akné nebo stárnoucí, ochablou pletí rychleji a intezivněji. Celková doba působení LED PDT na vaši pleť je 30min během vašeho ošetření pleti a výsledky stojí za to.

ProEye Flash   20min                                  400 Kč 

Velmi účinné ošetření očního okolí Dermalogica, které díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních rostlinných složek zřetelně vyhladí a rozzáří.

ProHand Repair   10min                               200 Kč

Regenerační zábal a třífázová péče o ruce Dermalogica poskytne vašim suchým rukám okamžitou úlevu, omladí je a dodá jim zdravý, jednolitý tón. Zábal rukou se aplikuje bezprostředně před  ošetřením pleti a vaše ruce tak budou jako v balvnce po celou jeho dobu. 

Modelace a barvení obočí   15min                300 Kč

Barvení obočí a jeho dokonalé tvarování a úprava šetrným horkým voskem Lycon a/nebo pinzetou. 


Barvení řas   20min                                     300 Kč


Epilace šetrným horkým voskem   20min     200 Kč 

Epilace horního rtu, brady, tváří nebo nosních dírek šetrným horkým voskem Lycon, uvedená  cena je za 1 partii. 

Expresní make-up TOUCH UP   15min           100 Kč

Tónovací krém nebo make up či pudr, fixace, tvářenka, řasenka, lesk na rty nebo rtěnka pro váš dokonalý vzhled po kosmetickém ošetření pleti.


Pleťová diagnostika a poradenství

                                                      kdykoli si se svou pletí nevíte rady 


Pleťová diagnostika a poradenství   30min  500Kč  

Jste klientka salonu, potřebujete poradit při výběru své domácí péče o pleť a nemůžete nebo nechcete znovu na kosmetiku? Za půl hodiny budete vědět přesně, jak na to. Na tuto službu se dostavte nenalíčená. Službu je po dohodě možno realizovat také online. Při nákupu přípravků nad 3000Kč je cena této služby 0Kč. 

Klikni a vyzvedni   5min                                  0 Kč

Rezervujte si  čas pro rychlé vyzvednutí vašich přípravků, které jste si nakoupili a zaplatili online v eshopu salonu. Svoje kosmetické poklady tak můžete mít klidně už dnes.