Služby

Ošetření pleti

cílená  a efektivní ošetření Dermalogica, Medik8 a Laboratoires Renophase
intenzivní kůrová ošetření a chemické peelingy

 


První ošetření pleti   90min                        2000Kč

Pokud jste zde v salonu poprvé, rezervujte si právě toto ošetření. Komplexní 60minutové ošetření pleti  sestavené přesně na míru vaší pleti a 30minut vstupní konzultace, pleťové diagnostiky a poradenství k tomu.  


ProSkin30   30min                                       1000Kč

Expresní ošetření pleti Dermalogica pro viditelné výsledky v co nejkratším čase. Zaměřuje se na nejakutnější problém pleti a je vynikající také jako příprava před společenskou událostí.


ProSkin60   60min                                       1700Kč

Komplexní ošetření pleti Dermalogica ideální jako pravidelné ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti. Včetně přístrojového čištění pleti mikrodermabrazí a/nebo ultrazvukem a terapeutického využití vysokofrekvenční elektroporace a ozonizace a/nebo stimulačního ultrazvuku či s krátkou masáží pro vaše uvolnění a zklidnění mysli.


ProPowerPeel    60min                                1700Kč

Plně přizpůsobitelný chemický peeling Dermalogica  pro maximální výsledky obohacený o aplikaci séra, masky a LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní nebo v kombinaci s mikrodermabrazí.


Intenzivní mikrodermabraze   60min            1700Kč

Ošetření s intenzivní přístrojovou mikrodermabrazí v kvalitě Dermalogica vyhladí hrubý povrch vaší pleti, zjemní póry, vrásky a omezí výskyt hyperpigmentace. Obsahuje LED PDT pro dokonalé zklidnění. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní nebo v kombinaci s chemickým peelingem.


ProBright   60min                                       2000Kč

Pozorujete první známky stárnutí nebo je vaše pleť unavená a mdlá? Dopřejte jí intenzivní vzpruhu! Velmi účinné ošetření Dermalogica s prvky chemického peelingu, které dodá vaší pleti energii díky vysoké dávce stabilního vitamínu C, rozjasní ji a sjednotí její tón a zpevní kontury vašeho obličeje. Kdykoli to vaše pleť potřebuje nebo pro maximální efekt jako kůra 3 ošetření v rozestupu 10-14 dní


ProFirm   60min                                          2000Kč

Aromaterapeutické ošetření Dermalogica, které využívá kombinace masážních technik zlepšujících pevnost a napětí pleti a produktů obnovujících texturu a doplňujících výživu. S jedinečnou perlivou maskou pro obnovu vašeho krku a dekoltu. Terapeutické využití přístrojů je v rozsahu ošetření ProSkin60.


Medik8 Superfacial SPA   60min                  2000Kč

Je vám 40+ a kromě nejvyšší možné kvality péče si ráda užijete také příjemnou uvolňující masáž?  Zastavte čas a na vlnách tohoto vysoce relaxačního omlazujícího ošetření doplujte ke své revitalizované, zářivé a zpevněné pleti.  


Oxyceutical Glow NANO  60min                   2200Kč

Vdechněte své pleti život intenzivním přístrojovým ošetřením v kvalitě Renophase  pro viditelné omlazení pleti. Pro lepší zásobení buněk kyslíkem, stimulaci syntézy kolagenu a kyseliny hyaluronové, podporu regenerace a detoxikace a s nanovlákennou maskou pro viditelné zjemnění a projasnění. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť, celoročně bez jakýchkoli omezení. 


Ošetření s GLUKONOLAKTONEM    60min     2200Kč

Soft-peelingové ošetření Laboratoires Renophase pro hloubkovou a dlouhodobou hydrataci, dokonalé zjemnění a maximální efekt. Ochrání vaši pleť před oxidací, vyhladí ji, hydratuje a posílílí její strukturu. Vhodné celoročně bez omezení i pro velmi citlivou pleť.

Doplňková péče k ošetření pleti

obočí, řasy, epilace horkým voskem  nebo pleťový extra booster pro dokonalý výsledek


Fotodynamická terapie(LED PDT)   20min      400Kč

Přidejte si ke svému ošetření pleti intenzivní světelnou terapii s prokazatelnými biologickými účinky a vyřešte své problémy s akné nebo stárnoucí, ochablou pletí rychleji a intezivněji. Vhodná k ošetření: ProSkin30, ProSkin60.

ProEye Flash   20min                                   400Kč 

Velmi účinné ošetření očního okolí Dermalogica, které díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních rostlinných složek zřetelně vyhladí a rozzáří.

Modelace a barvení obočí   30min                300 Kč

Barvení obočí a jeho dokonalé tvarování a úprava šetrným horkým voskem Lycon a/nebo pinzetou. Barvení hybridní barvou Bronsun s výdrží na chloupcích 7-8 týdnů s příplatkem 200Kč.


Barvení řas   20min                                      300Kč


Epilace šetrným horkým voskem   20min      200Kč 

Epilace horního rtu, brady, tváří nebo nosních dírek šetrným horkým voskem Lycon, uvedená  cena je za 1 partii. 


Expresní make-up TOUCH UP   5min                 0Kč

Tónovací krém nebo make up či pudr, fixace a  tvářenka jako poslední tečka pro váš dokonalý vzhled po kosmetickém ošetření pleti. Ke každému ošetření pleti v salonu, stačí si o něj říct.

Pleťová diagnostika a poradenství

                                                      kdykoli si se svou domácí péčí o pleť nevíte rady 


Pleťová diagnostika a poradenství   30min  500Kč  

Jste klientka salonu, potřebujete poradit při výběru své domácí péče o pleť a zrovna nemůžete nebo nechcete na ošetření pleti do salonu? Za půl hodiny budete vědět přesně, jak na to. Na tuto službu se dostavte nenalíčená. Službu je po dohodě možno realizovat také online. Při nákupu přípravků nad 3000Kč je cena  0Kč. 

Klikni a vyzvedni   5min                                  0 Kč

Rezervujte si  čas pro rychlé vyzvednutí vašich přípravků, které jste si nakoupili a zaplatili online v eshopu salonu. Svoje kosmetické poklady tak můžete mít klidně už dnes.