Služby

Ošetření pleti

cílená a efektivní ošetření Dermalogica, Medik8 a Laboratoires Renophase
intenzivní kůrová ošetření a chemické peelingy


 

První ošetření pleti   90min                        2000Kč

Pokud jste zde v salonu poprvé, rezervujte si právě toto ošetření. Komplexní ošetření pleti ProSkin60 Dermalogica  sestavené přesně na míru vaší pleti a 30minut vstupní konzultace, pleťové diagnostiky a poradenství k tomu.  


ProSkin30   30min                                       1000Kč

Expresní ošetření pleti Dermalogica pro viditelné výsledky v co nejkratším čase. Zaměřuje se na nejakutnější problém pleti a je vynikající také jako příprava před společenskou událostí. Pouze obličej.


ProPowerPeel30  30min                             1200Kč 

Expresní chemický peeling Dermalogica. Vyhladí a rozjasní pleť s akné a pigmentacemi, odstraní jemné vrásky a stimuluje buněčnou obnovu a produkci kolagenu. Pouze obličej.         


ProSkin60   60min                                       1700Kč

Komplexní ošetření pleti Dermalogica ideální jako pravidelné ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti. Včetně přístrojového čištění pleti mikrodermabrazí a/nebo ultrazvukem a terapeutického využití vysokofrekvenční elektroporace a ozonizace a/nebo stimulačního ultrazvuku či s krátkou masáží pro vaše uvolnění a zklidnění mysli.


ProCalm   60min                                         1900Kč

Zklidňující ošetření Dermalogica pro zmírnění zarudnutí, suchosti a celé řady potíží citlivé nebo zcitlivělé pleti. Se světelnou LED PDT nebo chladovou terapií pro rychlejší a intenzivnější zklidnění a obnovu kožní bariéry a tlakovou masáží pro relaxaci podrážděného nervového systému.


ProClear   60min                                         1900Kč

Hluboce pročišťující ošetření Dermalogica pro problematickou, nečistou a aknózní pleť. Přetíženou pleť náchylnou k tvorbě pupínků perfektně vyčistí, zredukuje záněty a zklidní ji. S prvky chemického peelingu a světelnou LED PDT terapií pro rychlejší a intenzivnější výsledky.


ProResurface  60min                                   1900Kč

Ošetření s intenzivní přístrojovou mikrodermabrazí v kvalitě Dermalogica vyhladí hrubý povrch vaší pleti, zjemní póry, vrásky a omezí výskyt hyperpigmentminace. Se světelnou LED PDT terapií pro dokonalé zklidnění. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní nebo v kombinaci s chemickým peelingem.


ProPowerPeel    60min                               2000Kč

Plně přizpůsobitelný chemický peeling Dermalogica  pro maximální výsledky obohacený o aplikaci séra, masky a LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní nebo v kombinaci s mikrodermabrazí.


ProBright   60min                                       2000Kč

Pozorujete první známky stárnutí nebo je vaše pleť unavená a mdlá? Dopřejte jí intenzivní vzpruhu! Velmi účinné ošetření Dermalogica s prvky chemického peelingu, které dodá vaší pleti energii díky vysoké dávce stabilního vitamínu C, rozjasní ji a sjednotí její tón a zpevní kontury vašeho obličeje. Kdykoli to vaše pleť potřebuje nebo pro maximální efekt jako kůra 3 ošetření v rozestupu 10-14 dní


ProFirm   60min                                          2000Kč

Relaxační aromaterapeutické ošetření Dermalogica, které využívá kombinace masážních technik zlepšujících pevnost a napětí pleti a produktů obnovujících texturu a doplňujících výživu. Terapeutické využití přístrojů je v rozsahu ošetření ProSkin60.


Medik8 Superfacial SPA   60min                  2000Kč

Je vám 40+ a kromě nejvyšší možné kvality péče si ráda užijete také příjemnou uvolňující masáž?  Zastavte čas a na vlnách tohoto vysoce relaxačního omlazujícího ošetření Medik8  doplujte ke své revitalizované, zářivé a zpevněné pleti.  


Akné Mandelic Peel    30min                       1100Kč

Expresní chemický peeling Laboratoires Renophase s kyselinou mandlovou pro redukci zánětů a projasnění problematické, nečisté a aknózní pleti. Pouze obličej.


Akné Azelaic Peel   60min                          2000Kč

Chemický peeling Laboratoires Renophase s kyselinou azelaovou pro citlivou pleť s akné. Pro maximální výsledky obohacený o aplikaci séra, masky a LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč.


Ošetření s GLUKONOLAKTONEM    60min     2200Kč

Soft-peelingové ošetření Laboratoires Renophase pro hloubkovou a dlouhodobou hydrataci, dokonalé zjemnění a maximální efekt. Ochrání vaši pleť před oxidací, vyhladí ji, hydratuje a posílílí její strukturu. Vhodné celoročně bez omezení i pro velmi citlivou pleť.


Oxyceutical Glow 60min                             2200Kč

Vdechněte své pleti život intenzivním přístrojovým ošetřením v kvalitě Renophase pro viditelné omlazení pleti. Pro lepší zásobení buněk kyslíkem, stimulaci syntézy kolagenu a kyseliny hyaluronové, podporu regenerace a detoxikace a s nanovlákennou maskou pro viditelné zjemnění a projasnění. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť, celoročně bez jakýchkoli omezení. 

Doplňková péče k ošetření pleti

obočí, řasy, epilace horkým voskem  nebo pleťový extra booster pro dokonalý výsledek


Fotodynamická terapie(LED PDT)   20min      400Kč

Přidejte si ke svému ošetření pleti intenzivní světelnou terapii s prokazatelnými biologickými účinky a vyřešte své problémy s akné nebo stárnoucí, ochablou pletí rychleji a intezivněji. 

ProEye Flash   20min                                   400Kč 

Velmi účinné ošetření očního okolí Dermalogica, které díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních rostlinných složek zřetelně vyhladí a rozzáří.

Modelace a barvení obočí   25min                300 Kč

Barvení obočí a jeho dokonalé tvarování a úprava šetrným horkým voskem Lycon a/nebo pinzetou. Barvení hybridní barvou Bronsun s výdrží na chloupcích 7-8 týdnů s příplatkem 200Kč.


Barvení řas   20min                                      300Kč


Epilace šetrným horkým voskem   20min      200Kč 

Epilace horního rtu, brady, tváří nebo nosních dírek šetrným horkým voskem Lycon, uvedená  cena je za 1 partii. 


Expresní make-up TOUCH UP   5min                 0Kč

Tónovací krém nebo make up či pudr, fixace a  tvářenka jako poslední tečka pro váš dokonalý vzhled po kosmetickém ošetření pleti. Ke každému ošetření pleti v salonu, stačí si o něj říct.

Pleťová diagnostika a poradenství

                                                      kdykoli si se svou domácí péčí o pleť nevíte rady 


Pleťová diagnostika a poradenství   30min  500Kč  

Jste klientka salonu, potřebujete poradit při výběru své domácí péče o pleť a zrovna nemůžete nebo nechcete na ošetření pleti do salonu? Za půl hodiny budete vědět přesně, jak na to. Na tuto službu se dostavte nenalíčená. Službu je po dohodě možno realizovat také online. Při nákupu přípravků nad 3000Kč je cena  0Kč. 

Klikni a vyzvedni   5min                                  0 Kč

Rezervujte si  čas pro rychlé vyzvednutí vašich přípravků, které jste si nakoupili a zaplatili online v eshopu salonu. Svoje kosmetické poklady tak můžete mít klidně už dnes.