Služby

Ošetření pleti

cílená a efektivní ošetření Dermalogica, Medik8 a Laboratoires Renophase
intenzivní kůrová ošetření a chemické peelingy


První ošetření pleti   90min                        2000Kč

Pokud jste zde v salonu poprvé, rezervujte si právě toto ošetření. Komplexní 60minutové ošetření pleti Dermalogica nebo Medik8 sestavené přesně na míru vaší pleti a 30minut vstupní konzultace, pleťové diagnostiky a poradenství k tomu.  


ProSkin30   30min                                       1000Kč

Expresní ošetření pleti Dermalogica pro viditelné výsledky v co nejkratším čase. Zaměřuje se na nejakutnější problém pleti a je vynikající také jako příprava před společenskou událostí. Pouze obličej.


ProPowerPeel30   30min                             1200Kč

Expresní chemický peeling Dermalogica. Vyhladí a rozjasní pleť s akné a pigmentacemi, odstraní jemné vrásky a stimuluje buněčnou obnovu a produkci kolagenu. Pouze obličej.


ProSkin60   60min                                       1700Kč

Komplexní ošetření pleti Dermalogica ideální jako pravidelné ošetření pro udržení zdravé a krásné pleti. Včetně přístrojového čištění pleti mikrodermabrazí a/nebo ultrazvukem a terapeutického využití vysokofrekvenční elektroporace a ozonizace a/nebo stimulačního ultrazvuku či s krátkou masáží pro vaše uvolnění a zklidnění mysli.


ProCalm   60min                                         1900Kč

Zklidňující ošetření Dermalogica pro zmírnění zarudnutí, suchosti a celé řady potíží citlivé nebo zcitlivělé pleti. Se světelnou LED PDT nebo chladovou terapií pro rychlejší a intenzivnější zklidnění a obnovu kožní bariéry a tlakovou masáží pro relaxaci podrážděného nervového systému.


ProClear   60min                                         1900Kč

Hluboce pročišťující ošetření Dermalogica pro problematickou, nečistou a aknózní pleť. Přetíženou pleť náchylnou k tvorbě pupínků perfektně vyčistí, zredukuje záněty a zklidní ji. S prvky chemického peelingu a světelnou LED PDT terapií pro rychlejší a intenzivnější výsledky. 


ProResurface   60min                                  1900Kč

Ošetření s intenzivní přístrojovou mikrodermabrazí v kvalitě Dermalogica vyhladí hrubý povrch vaší pleti, zjemní póry, vrásky a omezí výskyt hyperpigmentace. Se světelnou LED PDT terapií pro dokonalé zklidnění. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 10-14dní nebo v kombinaci s chemickým peelingem.


ProPowerPeel   60min                                 2200Kč

Plně přizpůsobitelný chemický peeling Dermalogica pro maximální výsledky obohacený o aplikaci séra, masky a LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč. Ideální v kůře 3-6 ošetření v rozestupu 7-14dní nebo v kombinaci s mikrodermabrazí.


ProBright   60min                                       2000Kč

Pozorujete první známky stárnutí nebo je vaše pleť unavená a mdlá? Dopřejte jí intenzivní vzpruhu! Velmi účinné ošetření Dermalogica s prvky chemického peelingu, které dodá vaší pleti energii díky vysoké dávce stabilního vitamínu C, rozjasní ji a sjednotí její tón a zpevní kontury vašeho obličeje. Kdykoli to vaše pleť potřebuje nebo pro maximální efekt jako kůra 3 ošetření v rozestupu 10-14 dní.


ProFirm   60min                                          2000Kč

Relaxační aromaterapeutické ošetření Dermalogica, které využívá kombinace masážních technik zlepšujících pevnost a napětí pleti a produktů obnovujících texturu a doplňujících výživu. Terapeutické využití přístrojů je v rozsahu ošetření ProSkin60.


Medik8 Clarity   60min                                1800Kč

Hloubkově čistící aktivní látky Medik8 spolu s vysoce účinným přístrojovým čištěním a penetrací zanechají vaši pleť nejen zářivě čistou, ale i hladkou, zklidněnou a projasněnou. 


Medik8 Calming   60min                              1900Kč

Jemné ošetření zklidňující zarudlou, podrážděnou a vysoce citlivou pleť pomocí přípravků Medik8 a přístrojových technologií, které mají blahodárný účinek na obnovení rovnováhy pleti.


Medik8 Superfacial SPA   60min                  2000Kč

Je vám 40+ a kromě nejvyšší možné kvality péče si ráda užijete také příjemnou uvolňující masáž? Zastavte čas a na vlnách tohoto vysoce relaxačního omlazujícího ošetření Medik8 doplujte ke své revitalizované, zářivé a zpevněné pleti.Akné Mandelic Peel   30min                        1200Kč

Expresní chemický peeling Laboratoires Renophase s kyselinou mandlovou pro redukci zánětů a projasnění problematické, nečisté a aknózní pleti. Pouze obličej.


Akné Azelaic Peel   30min                           1200Kč

Expresní chemický peeling Laboratoires Renophase s kyselinou azelaovou pro citlivou pleť s akné. Pouze obličej.


Akné Mandelic Peel   60min                        2200Kč

Chemický peeling Laboratoires Renophase s kyselinou mandlovou pro redukci zánětů a projasnění problematické, nečisté a aknózní pleti. Pro maximální výsledky obohacený o aplikaci LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč.


Akné Azelaic Peel   60min                           2200Kč

Chemický peeling Laboratoires Renophase s kyselinou azelaovou pro citlivou pleť s akné. Pro maximální výsledky obohacený o aplikaci LED PDT terapie, pouze obličej. Krk a dekolt si můžete přiobjednat na proceduře za příplatek 400 Kč.


Melasma Peel   60min                                 2200Kč

Chemický peeling Laboratoires Renophase pro potlačení pigmentací s ostrým ohraničením, včetně těch hormonálních vzniklých například užíváním antikoncepce, těhotenstvím, laktací či menopauzou a krásné projasnění pleti. Včetně stimulace přirozeného procesu opravy buněk LED PDT terapií.


Whitening Peel   60min                               2200Kč

Chemický peeling Laboratoires Renophase pro redukci hyperpigmentace, barevné sjednocení a krásné projasnění pleti a se stimulací přirozeného procesu opravy buněk LED PDT terapií.


Ošetření s GLUKONOLAKTONEM 60min        2200Kč

Soft-peelingové ošetření Laboratoires Renophase pro hloubkovou a dlouhodobou hydrataci, dokonalé zjemnění a maximální efekt. Ochrání vaši pleť před oxidací, vyhladí ji, hydratuje a posílílí její strukturu. Vhodné celoročně bez omezení i pro velmi citlivou pleť.


Glow Peel   60min                                      2200Kč

Pomáhá navrátit pleti její hutnost, pevnost a ztracený objem, revitalizuje ji, vypne a vyhladí. V synergickém spojení se světelnou LED PDT terapií červeným světlem dává zcela nový rozměr obnově a omlazení pokožky. Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Doporučený počet ošetření je 3-6 v kúře v intervalu 7-14 dnů. Skvělý komplexní lifting kontur obličeje!


Oxyceutical Glow   60min                           2200Kč

Vdechněte své pleti život intenzivním přístrojovým ošetřením v kvalitě Renophase pro viditelné omlazení pleti. Pro lepší zásobení buněk kyslíkem, stimulaci syntézy kolagenu a kyseliny hyaluronové, podporu regenerace a detoxikace a s nanovlákennou maskou pro viditelné zjemnění a projasnění. Ošetření je vhodné i pro velmi citlivou pleť, celoročně bez jakýchkoli omezení. 
Doplňková péče k ošetření pleti

obočí, řasy, epilace horkým voskem  nebo pleťový extra booster pro dokonalý výsledek


Fotodynamická terapie(LED PDT)   20min      400Kč

Přidejte si ke svému ošetření pleti intenzivní světelnou terapii s prokazatelnými biologickými účinky a vyřešte své problémy s akné nebo stárnoucí, ochablou pletí rychleji a intezivněji. 

ProEye Flash   20min                                   400Kč 

Velmi účinné ošetření očního okolí Dermalogica, které díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních rostlinných složek zřetelně vyhladí a rozzáří.

Modelace a barvení obočí   25min                300 Kč

Barvení obočí a jeho dokonalé tvarování a úprava šetrným horkým voskem Lycon a/nebo pinzetou. Barvení hybridní barvou Bronsun s výdrží na chloupcích 7-8 týdnů s příplatkem 200Kč.


Barvení řas   20min                                      300Kč


Epilace šetrným horkým voskem   20min      200Kč 

Epilace horního rtu, brady, tváří nebo nosních dírek šetrným horkým voskem Lycon, uvedená  cena je za 1 partii. 


Expresní make-up TOUCH UP   5min                 0Kč

Tónovací krém nebo make up či pudr, fixace a  tvářenka jako poslední tečka pro váš dokonalý vzhled po kosmetickém ošetření pleti. Ke každému ošetření pleti v salonu, stačí si o něj říct.

Pleťová diagnostika a poradenství

                                                      kdykoli si se svou domácí péčí o pleť nevíte rady 


Pleťové poradenství   15min                      300Kč

Pokud se potřebujete bezprostředně po vašem ošetření pleti v salonu  poradit s optimálními a konkrétními postupy a přípravky vaší domácí péče o pleť. Při nákupu přípravků zdarma.


Pleťová diagnostika a poradenství   30min  500Kč  

Pokud se potřebujete poradit s optimálními a konkrétními postupy a přípravky vaší domácí péče o pleť  a momentálně nemůžete absolvovat ošetření pleti. Na tuto službu se dostavte nenalíčená. Při nákupu přípravků nad 3000Kč zdarma.


Klikni a vyzvedni   5min                                  0 Kč

Rezervujte si  čas pro rychlé vyzvednutí vašich přípravků, které jste si nakoupili a zaplatili online v eshopu salonu. Svoje kosmetické poklady tak můžete mít už dnes.