Profesionální péči o pleť se věnuji od roku 2016. Do té doby jsem pracovala 18 let ve farmacii a účinnost, kvalita a bezpečnost jsou hodnoty, na kterých stavím ve své práci i teď. 

Pracuji s pečlivě vybranými kosmetickými značkami s perfektními výsledky, které v kombinaci s vysoce účinnou a cílenou přístrojovou péčí dokáží s vaší pleti zázraky. Přestože svým vzděláním mám k chemii blízko, ráda ohledně složení přípravků využívám expertízu své sestry, která je vývojářkou kosmetiky.

Profesních školení, která jsem absolvovala, je už celá řada a neustále přibývají další. Jako pleťový terapeut Dermalogica jsem získala certifikaci DERMALOGICA EXPERT (2016) a v rámci profesionálních ošetření a aplikace chemických peelingů MEDIK8 PROFESSIONAL (2021), Laboratoires RENOPHASE (2022) a NOREL PROFESSIONAL (2023).

Vývoj v oblasti kosmetiky je v poslední době neuvěřitelně rychlý, což je skvělé. Ráda se učím a pravidelně účastním odborných kurzů a školení, abych Vám v péči o pleť mohla přinášet absolutní novinky. Miluju všechnu tu kosmetickou alchymii a jak mi vaše pleť rozkvétá pod rukama. 


Pro pleť, ze které budete mít radost. Pro pleť v rovnováze.

Iva Sladkovská