Mgr. Iva Sladkovská 

Profesionální péči o pleť se věnuji od roku 2016. Předtím jsem pracovala 18 let ve farmacii a přinesla si z ní hodnoty, na kterých stavím ve své práci i teď. Jsou to účinnost, kvalita a bezpečnost. 

Pracuji s pečlivě vybranými kosmetickými značkami s perfektními výsledky, které v kombinaci s vysoce účinnou a cílenou přístrojovou péčí dokáží s vaší pleti zázraky. Zakládám si na udržitelnosti a ekologickém přístupu jak ve složení, tak u obalů produktů. Přestože svým vzděláním mám k chemii blízko, ráda ohledně složení přípravků využívám expertízu své sestry, která je vývojářkou kosmetiky.

Profesních školení, která jsem absolvovala, je už celá řada a neustále přibývají další. Jako pleťový terapeut Dermalogica jsem získala certifikaci DERMALOGICA EXPERT (2016) a v rámci profesionálních ošetření a aplikace chemických peelingů  MEDIK8 PROFESSIONAL(2021) a Laboratoires RENOPHASE(2022).

Vývoj v oblasti kosmetiky je v poslední době neuvěřitelně rychlý, což je skvělé. Ráda se učím a pravidelně účastním odborných kurzů a školení, abych Vám v péči o pleť mohla přinášet absolutní novinky.

A co mě v práci pohání?  Miluju všechnu tu kosmetickou alchymii a jak mi vaše pleť od návštěvy k návštěvě doslova rozkvétá před očima. Baví mě zkoumat vaši pleť a naslouchat vám. A zapřemýšlet si nad lupou nad těmi nejlepšími protokoly ošetření a postupy, mixováním, vrstvením, zapojením přístrojů a nad nejvhodnějšími kombinacemi přípravků pro vás na doma. Abyste každé ráno před zrcadlem měla radost.

Pro pleť v rovnováze.