Solar Defense Booster SPF50 50 ml

AKCE MĚSÍCE 20%

ochrana před UVA a UVB k mixování s vaším hydratačním krémem nebo vrstvení

1 272,00 Kč 1 590,00 Kč

Produkt za tuto cenu si můžete objednat pouze v balíčku s 1 ks toneru Dermalogica:
Hyaluronic Ceramide Mist 150ml nebo Antioxidant Hydramist 150ml

Platí pro nákup uskutečněný od 1.5. do 31.5.2022 nebo do vyprodání zásob. Akci je možno využít také přímo v salonu.Geniální přípravek, díky kterém můžete proměnit jakýkoliv krém nebo make-up v produkt s maximální ochranou před UVA a UVB zářením. Vhodný pro všechny typy pleti.

Propracovaná ochrana před UV zářením. Avobenzon a Octinoxát poskytuje chemickou UV ochranu. UV Smart Booster Technologie rozšiřuje fotoprotekci s antioxidačními vitamíny C a E. Hroznové semínka a zelený čaj pohlcují volné radikály vyvolaní UV zařením, kdy je kůže vystavena dennímu světlu. Technologie oleozomů umožňuje lepší zvlhčení a zároveň vyšší SPF.

Klíčové ingredience: UV Smart Booster Technologie, Technologie Oleozomů, zrníčka grepu, extrakt ze zeleného čaje, Vitamin C a E.

  • UV Smart Booster Technologie - rozšiřuje fotoprotekci s antioxidačními vitamíny C & E.
  • Technologie Oleozomů - umožňuje lepší hydrataci a zároveň vyšší SPF.
  • zrníčka grepu, extrakt ze zeleného čaje - výtažky podporují boj proti volným radikálům.

Použítí: Aplikujte přímo na obličej a krk pro výši ochrany SPF50 nejlépe 30 minut před vystavením pokožky slunci. Používejte denně, může být smíchán take s předepsanou hydratační péčí dermalogica ve stejném množství pro každodenní ochranu před slunečním zářením.